מרפאת הוד השרון
-
09-746-1207
מרפאת רחובות
-
08-945-2097

כתובות ומפות להגעה | חנייה חינם

Menu
הזמן בדיקת שיניים עוד היום
הוד השרון: 09-746-1207 | רחובות: 08-945-2097
שם
טלפון
כתובת

דואר אלקטרוני

תוכן ההודעה

אודותנו

בריאות הפה והחיוך שלך הם הערך חשוב בשבילנו

צוות המרפא של ד"ר אבי סלסקי מקנה לך טיפול מסור ואישי, אמין ומקצועי. נא להכיר את צוות המלווה את ד"ר אבי סלסקי:

ד'ר_קריינר_1
ד"ר ברונו קריינר: ד"ר ברונו קריינר הינו מומחה לכירורגיה של הפה והלסתות, בוגר שנת 2001 של תוכנית ההתמחות של ביה"ס לרפואת שיניים בהדסה, באוניברסיטה העברית בירושלים. סיים את לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת UDELAR שבאורוגוואי בשנת 1987, ולימודי רפואה באוניברסיטה העברית בשנת 2008. תחום עסוקו העיקרי הינו השתלות שיניים, שחזור לסתות ורכסים. מתכנן ומבצע השתלות מונחי מחשב. ביצע השתלות מונחות מחשב לראשונה בשנת 2002 ומאז התמקד בישום השיטה הזאת. במהלך השנים 2000-2001 עבד במחלקה לכירורגיה של הפה והלסתות באוניברסיטת קוֹנֶטיקַט (Connecticut) שבארה"ב כ Fellow, שם התמחה בעיקר בתחומי טראומה והשתלות דנטליות. לד"ר קריינר ניסיון רב בתחום ההשתלות דנטאליות עם אלפי מקרים מוצלחים בשיתופו.
Nili
נילי סובצ'נקוב: הסייעת: ניֶלי היא סייעת מדופלמת, עם 20 שנות ניסיון עשיר במקצוע. שולטת בשפות רוסית ועברית.
Svetlana
סבטלנה אברהם: שיננית: בוגרת לימודי בריאות ומדעי התנהגות במכללת רמת גן וחברה באיגוד השינניות בישראל. את ידיעתה בתחום היא מעדכנת בתדירות גבוהה בהשתתפותה בקורסים וכנסים, על מנת להציע למטופלים שלנו את השירות המקצועי העדכני ביותר.
יטי_הרצברגר_מנהלת_המרפאה
יֶטי הרצברגר: מנהלת המרפאה: החל מקבלת פניך, דאגה בשלומך אחרי הטיפולים וכלה בתזכורת לתורים שלך, יטי מקנה שירות אישי אמיתי, כי אכפת לה כל פציינט. בחביבות יעילה תעזור לך בכל שלב של טיפולך אצלנו.